Розділи Інформаційної системи ІТС

Розділ «Новини»

У розділі публікуються:

Інформаційна система ІТС регулярно оновлюється. Для того, щоб не пропустити останні новини, можна підписатися на RSS-стрічку.

Розділ «Коментарі до нормативних документів і роз'яснень»

У розділі наводяться коментарі до основних, необхідних для роботи, нормативних актів та найцікавіших роз'яснень контролюючих органів.

Безкоштовний помічник бухгалтера

Розділ містить набір нормативної інформації, яка потрібна для щоденної роботи практикуючому спеціалісту:

а також найважливіші зміни законодавства для бухгалтера.

Розділ «Лекторій»

У розділі опубліковані відеоматеріали доповідей семінарів, що проводяться у рамках сервісу «Лекторій».

Розділ «Робота в програмах»

Розділ містить усю необхідну інформацію щодо методичної підтримки програм для автоматизації бізнесу для недержавних організацій:

Розділ «Документація»

У розділі опубліковано документацію з програм для автоматизації бізнесу (прикладних та галузевих рішень), а також документацію для розробників.

Розділ «Користувачам сервісів ІТС»

У розділі опубліковані матеріали з сервісів «Консультації аудиторів», «FREDO Звіт», «FREDO ДокМен», «FlyDoc», «Лекторій» та «Інформаційна система ІТС».

Розділ «Корпоративне впровадження та консалтинг»

У розділі опубліковані матеріали однойменного сервісу - набір консалтингових інструментів, призначений для підвищення якості впровадження та супроводу програм для автоматизації бізнесу.

Розділ «Облік в організаціях та установах»

Розділ представляє собою набір довідників з різних напрямів обліку. У розділі представлені матеріали не лише теоретичного змісту, а й приклади щодо відображення господарських ситуацій та обліку податків у програмах для автоматизації бізнесу.

Довідник господарських операцій

Довідник господарських операцій - збірник методичних статей з відображення у програмі «Бухгалтерія» різних господарських ситуацій, що виникають у роботі практично кожного підприємства.

Довідник допоможе:

Довідник містить теоретичні матеріали, що описують порядок проведення господарської операції із посиланнями на нормативні документи, а також практичні приклади щодо оформлення господарських операцій у програмі «Бухгалтерія».

Статті довідника згруповані у рубрикаторі, побудованому за принципом бухгалтерського обліку активів та зобов'язань підприємства. У кожному розділі міститься інформація:

  1. Загальна інформація про налаштування у програмі основоположних критеріїв (як, наприклад, схема оподаткування), які відповідають за подальшу поведінку програми, а також впливають як на вигляд документів, так і на його проводки та рухи.
  2. Сама господарська операція, яка представлена з різних точок зору та виходячи з цього, умовно поділена на 3 підрозділи (реалізованих у вигляді закладок):
  3. 2.1. Довідка. Описана теоретична складова такої операції – основні нормативні та законодавчі акти, що визначають порядок обліку та основні вимоги до ведення такого обліку.
    2.2. Порядок работи в Бухгалтерії. Описані налаштування нормативно-довідкової інформації та документів, які будуть використовуватись при відображенні господарської операції.
    2.3. Приклади в Бухгалтерії. Тут представлена таблиця проводок з числовим прикладом та посиланнями на пункти нормативно-законодавчих актів, від яких залежить особливості відображення господарської операції для конкретного набору вихідних даних. Далі представлений весь ланцюжок документів, що ілюструє, як і в якій послідовності відображається така операція в конфігурації, з акцентуванням уваги на основних моментах заповнення документів та результатах їх проводок, що відповідають опису в таблиці проводок.

Довідник «Податок на прибуток: від обліку до звіту»

У довіднику розглядаються основні права та обов'язки платників податку на прибуток, порядок визначення об'єкта та бази оподаткування податком на прибуток, порядок та обчислення податку на прибуток та ін. Усі матеріали довідника мають посилання на нормативні документи та підтримуються в актуальному стані. Зібрана в довіднику інформація буде корисною насамперед бухгалтерам, керівникам, податковим консультантам та аудиторам.

Довідник «ПДВ: правила оподаткування та облік»

У довіднику розглядаються всі основні питання, пов'язані з порядком формування податкових зобов'язань та податкового кредиту, обчислення суми податку та нюансів звітності з даного податку, а також заповнення податкових накладних та їх реєстрації на Єдиному реєстрі податкових накладних. Усі матеріали довідника мають посилання на нормативні документи та підтримуються в актуальному стані. Зібрана в довіднику інформація буде корисною насамперед бухгалтерам, керівникам, підприємцям, податковим консультантам та аудиторам.

Довідник поповнюється як новими розділами з обліку податку, так і статтями, що описують порядок відображення теоретичного матеріалу у програмі «Бухгалтерія».

Довідник «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності»

У довіднику «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» розглядаються: право суб'єкта господарювання на застосування спрощеної системи, застосування спрощеної системи та відмова від неї, ставки єдиного податку, строки та порядок сплати, оподаткування, облік та звітність, особливості «перехідного» періоду при зміні системи оподаткування, спрощена система оподаткування та ПДВ, переваги та недоліки спрощеної системи та відповідальність платника єдиного податку.

Довідник «Розрахунки на підприємстві: банк, каса та PPO»

Кожне підприємство незалежно від форми власності та виду діяльності продає та купує товари, роботи, послуги, виплачує своїм працівникам заробітну плату, компенсує витрати тощо, тобто здійснює розрахунки, використовуючи при цьому як готівкові кошти, так і безготівкові. Саме особливостям проведення готівкових та безготівкових розрахунків і присвячений цей довідник.

Довідник «Праця та заробітна плата»

У довіднику розглядаються основні питання, пов'язані з кадровою тематикою та розрахунком заробітної плати. Усі матеріали довідника мають посилання на нормативні документи та підтримуються в актуальному стані. Зібрана в довіднику інформація буде корисною керівникам, підприємцям, бухгалтерам, менеджерам з персоналу, юристам та всім, хто цікавиться темою обліку трудових відносин та розрахунком заробітної плати.

Довідник поповнюється як новими розділами з обліку праці та заробітної плати, так і статтями, що описують порядок відображення теоретичного матеріалу у програмі «Зарплата та Управління Персоналом». Матеріали також є актуальними для користувачів конфігурації «Управління виробничим підприємством».

Довідник «Фінансова та регламентована звітність»

У довіднику описується встановлений нормативними документами з бухгалтерського та податкового обліку порядок заповнення форм регламентованої звітності. Усі матеріали довідника мають посилання на нормативні документи та підтримуються в актуальному стані. Зібрана в довіднику інформація буде корисною бухгалтерам при складанні звітності для здачі в державні органи.

Довідник «Адміністрування податків і зборів. Перевірки»

У довіднику розглядається порядок проведення перевірок різними контролюючими органами. Зібрана в довіднику інформація буде корисною насамперед бухгалтерам, керівникам, підприємцям, податковим консультантам та аудиторам.

Довідник «Договори: умови та форми»

Довідник «Договори: умови та форми» присвячений питанням укладання господарських договорів. У цьому довіднику планується розглянути питання укладання найпоширеніших видів господарських договорів між суб'єктами господарювання у їхній підприємницькій діяльності. Особлива увага приділена істотним умовам кожного з видів договорів. Матеріали даного довідника супроводжуються зразками договорів, що дозволить користувачеві без особливих зусиль укласти договір під конкретні умови його діяльності.

Ні для кого не секрет, що від того, як складені договори, залежить не лише успішність ведення бізнесу, а й правильність відображення господарських операцій у бухгалтерському та податковому обліку, і, як наслідок, повнота обчислення та сплати податків. Відповідно довідник буде цікавий усім, хто у своїй практичній діяльності стикається з питаннями договірних відносин: фінансовим директорам, бухгалтерам, аудиторам, юристам та ін.

Довідник «Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору»

Матеріали довідника «Бухгалтерський облік суб’єктів державного сектору» присвячені бухгалтерському обліку в бюджетних установах: організації бухгалтерського обліку, нефінансовим та фінансовим активам, зобов’язанням, доходам та витратам, фінансовій, бюджетній та іншій звітності, а також казначейському обслуговуванню.

Довідник «Закупівлі за державні кошти»

Матеріали довідника «Закупівлі за державні кошти» присвячені різним аспектам закупівель за державні кошти: законодавчим обґрунтуванням закупівель, підготовці тендерної документації, різним питанням участі у електронних закупівлях, контролю у сфері закупівель тощо. Інформація буде корисна не тільки суб’єктам державного сектору, але й комерційним підприємствам - постачальникам товарів, робіт та послуг для бюджетних установ, учасникам державних тендерів.

Розділ «База нормативних документів»

У розділі публікується довідник «ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка», підготовлений спеціалістами компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

Нормативно-правові документи даного довідника оновлюються щомісяця (дата актуальності наводиться у кожному документі).

Компанія «ЛІГА:ЗАКОН» є національним лідером галузі комп'ютерних інформаційно-правових систем.

Комп'ютерна правова система ЛІГА:ЗАКОН - це завжди актуальна база даних із зручними інструментами пошуку та роботи в ній, що дозволяє швидко знайти та проаналізувати правову інформацію на будь-який момент часу, оцінити ситуацію та прийняти правильне рішення.

Інформаційне наповнення розділу «ЛІГА:ЗАКОН. Інформаційно-правова підтримка»

До розділу включено документи з еталонної бази систем «ЛІГА:ЗАКОН» та представлені чинні нормативно-правові акти, що регулюють основні питання оподаткування, бухобліку, підприємницької діяльності. Документи згруповані за такими напрямками:

Всього в розділі міститься більше 4000 документів, проте можливості пошуку, що надаються, дозволять вам за короткий час знайти необхідний документ або всі документи за напрямом, що вас цікавить.

Розділ «Періодика та книги»

У розділі «Періодика та книги» представлені повнотекстові електронні версії книг та деякі друковані видання для бухгалтерів.

Звертаємо увагу, що наша думка може не співпадати з думкою авторів статей у періодичних виданнях.

Дебет-кредит. Питання і консультації

Розділ містить понад 600 консультацій у формі відповідей експертів на запитання читачів щотижневика «Дебет-Кредит» з оподаткування, бухгалтерського обліку, актуальних питань цивільного, підприємницького, фінансового та інших галузей права. Розділ оновлюється щомісяця. Матеріали готуються у вигляді повнотекстової бази.

Оформити підписку на щотижневик можна за посиланням.

Журнал «Бухгалтер» Олександра Кірша

Засновник, шеф-редактор видання та постійний автор — один із найвідоміших спеціалістів у країні з оподаткування, Олександр Кірш – у неповторній мові викладу з веселими малюнками та забавними заголовками надає нові нормативні акти, їх експрес-коментарі та короткі редакційні резюме кожного документа (його суть, можливі наслідки, пастки, практичні поради, судова практика).

Календар бухгалтера

У рубриці «Календар бухгалтера» у зручній формі можна отримати інформацію про терміни подання звітності до податкових та статистичних органів, а також графік платежів з податків та зборів до різних органів.

Інформація, що розміщується в рубриці, надається як актуальний календар поточного місяця. Оновлення рубрики – щомісячне.

Електронні версії книг з використання програм для автоматизації бізнесу

У розділі представлені повнотекстові електронні версії книг щодо використання програм для автоматизації бізнесу.

Розділ «Розробка та адміністрування»

Розділ містить всю необхідну інформацію для адміністрування програм для автоматизації бізнесу та розробки прикладних рішень:

Матеріали розділу будуть цікаві спеціалістам із впровадження, адміністраторам та розробникам на базі програм для автоматизації бізнесу.