ІТС – єдиний договір для отримання доступу до сервісів та оновлень програм для автоматизації бізнесу

Інформаційно-технологічний супровід (ІТС) – це комплексна підтримка, яку надають члени Всеукраїнської громадської організації "Спілка автоматизаторів бізнесу" (САБ) користувачам програм для автоматизації бізнесу.

Підтримка користувачів програм для автоматизації бізнесу здійснюється за договором ІТС.

Договір ІТС можуть укласти користувачі програм для автоматизації бізнесу – юридичні або фізичні особи, які придбали легальну версію програми.

Договір ІТС укладається з членом САБ, наприклад з тим, у якого була придбана програма. Для отримання якісного інформаційно-технологічного супроводу, сервісних та консалтингових послуг рекомендується звертатись до Центрів супроводу або до Сертифікованих сервісних партнерів.

Укладаючи договір ІТС, користувачі програм автоматизації бізнесу отримують: легальні оновлення; професійну Інформаційну систему ІТС; сервісні та консультаційні послуги.

Без діючого договору ІТС право користування програмою не втрачається, програма працюватиме у повному обсязі, але користувач має право встановлювати лише ті оновлення, які були отримані до моменту закінчення дії договору ІТС. При цьому користувач зберігає право самостійної зміни коду програми.

Об'єм сервісів та послуг, які отримує користувач, а також перелік доступних матеріалів Інформаційної системи ІТС залежить від виду договору ІТС.

Детальну інформацію як підключити доступ до сервісу дивіться у розділі "Хто і як може оформити доступ до сервісу "Інформаційна система ІТС"".