Сервіс "Інформаційна система ІТС"

Інформаційна система ІТС (ІС ІТС) створена спеціально для користувачів програм для автоматизації бізнесу. У ній представлені новини, коментарі та консультації спеціалістів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації з оподаткування господарських операцій, персональні письмові консультації від експертів і аудиторів з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, покрокові інструкції щодо їх відображення у програмах для автоматизації бізнесу, інструкції щодо складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та надсилання її до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «FREDO Звіт», інструкції з налаштування обміну первинними документами між контрагентами за допомогою сервісів «FREDO ДокМен» та «FlyDoc», інструкції з налаштування сервісу для автоматичного заповнення карток контрагентів «Пактум.Контрагент» та оновлення періодичної нормативно-довідкової інформації «RDI Service».

Унікальність ІС ІТС полягає в тому, що авторами опублікованих матеріалів є розробники програм для автоматизації обліку, аудитори та методисти ІТС.

Експерти та методисти щоденно відслідковують зміни законодавства та розробляють методики обліку тієї чи іншої господарської операції, обліку податків, заповнення декларацій та ін. Потім програмісти на підставі цих методик вносять зміни до програм, а методисти пишуть матеріали для ІС ІТС. Таким чином, усі господарські ситуації, матеріали з податків та звітності розглядаються з двох точок зору: з позиції законодавства та з позиції застосування законодавства у програмах для автоматизації обліку з урахуванням методології, закладеної у ці програми.

ІС ІТС призначена для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів.

ІС ІТС доступна в режимі 24*7 – цілодобово, без вихідних та святкових днів. Матеріали ІС ІТС оперативно оновлюються.

Звертаємо увагу, що права на публікацію матеріалів, розміщених у сервісі ІС ІТС, належать правовласнику. Тиражування та інше використання даних матеріалів у комерційній діяльності можливе лише за письмовим дозволом правовласника (e-mail: info@legalsoft.ua).

З метою підтримки навчального процесу, орієнтованого на фундаментальну підготовку молодих спеціалістів, чия подальша робота буде пов'язана з активним використанням програм для автоматизації бізнесу, всім навчальним закладам доступ до сервісу ІС ІТС надається безкоштовно на особливих умовах.

ІС ІТС складається з декількох розділів, призначених для різних категорій користувачів. Про те, до яких розділів ІС ІТС надається доступ залежно від виду договору ІТС, див.: