Документ
Коментар
КМУ постановою від 09.05.2025 р. № 530 (Постанова № 530) затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для реалізації публічних інвестиційних проектів на розвиток матеріально-технічної бази закладів спеціалізованої медичної допомоги Національної академії медичних наук у 2025 році (Порядок № 530).
Відповідно до п.2 Порядку № 530 головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми «Реалізація публічних інвестиційних проектів на розвиток матеріально-технічної бази закладів спеціалізованої медичної допомоги Національної академії медичних наук України» є НАМН. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є державні установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України» та «Національний науковий центр хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України», публічні інвестиційні проекти яких відібрано до реалізації за рахунок бюджетних коштів (п.3 Порядку № 530).
Бюджетні кошти згідно з п.4 Порядку № 530 спрямовуються на реалізацію публічних інвестиційних проектів «Будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України» та «Будівництво та оснащення корпусу сучасних трансплантаційних та хірургічних технологій ДУ «Національний науковий центр хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова НАМН України», рішення про реалізацію яких прийняла Стратегічна інвестиційна рада, утворена відповідно до постанови КМУ від 14.05.2024 р. № 549.
Пунктом 5 Порядку № 530 затверджено напрями використання бюджетних коштів, а саме:
Згідно з п.12 Порядку № 530 розпорядники бюджетних коштів нижчого рівня подають щомісяця до 10 числа наступного періоду до НАМН звіт про використання коштів на реалізацію публічних інвестиційних проектів за формою згідно з додатком до Порядку № 530, який містить:
НАМН подає до Мінфіну України та МОЗ України зведену інформацію про використання коштів на реалізацію публічних інвестиційних проектів щомісяця до 15 числа наступного періоду.
Постанова № 530 набрала чинності з дня її офіційного опублікування – 13 травня 2025 р.1
1 Постанову № 530 офіційно опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» від 13.05.2025 р. № 96.