Документ
Коментар
ДПС України в інформаційному повідомленні1 поінформувала щодо затвердження плану-графіка документальних планових перевірок на 2026 рік.
1 За матеріалами інформаційного повідомлення, з повним текстом якого можна ознайомитись на офіційному вебпорталі ДПС України.
До плану-графіка включені лише платники податків, які відповідають таким критеріям:
До плану-графіка не включаються платники податків, які:
2 Зазначений Перелік формується відповідно до Порядку формування та оприлюднення Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства, затвердженого наказом Мінфіну України від 07.10.2024 р. № 495 (див. коментар до наказу Мінфіну України від 29.08.2025 р. № 445 «Про затвердження Змін до Порядку формування та оприлюднення Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства»).
3 Відповідно до Переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженому наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 28.02.2025 р. № 376 (див. коментар).
Насамперед до плану-графіка включено галузі, в яких зафіксовано непропорційно високі ризики можливих недоплат, навіть за умов значних обсягів доходів або зростання економічної активності, зокрема:
Довідково! План-графік документальних планових перевірок на 2026 рік містить чотири розділи, а саме: