Лекторій. Архів за 2017 рік

Відеозаписи лекцій:

Дата Тема Відеозапис
20.12.2017

Семінар "Лекторій"

Боршовська Валентина (заступник директора департаменту персоніфікованого обліку Пенсійного Фонду України) детально описала зміни в законі України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування". Розглянула актуальні питання звітності ЄСВ: заповнення звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування; виправлення помилок; донарахування сум до мінімальної заробітної плати та розрахунок страхового стажу; штрафи за неподання, подання недостовірних даних до реєстру застрахованих осіб.

Вадим Косий (директор компанії "ФРЕДО") розповів про умови використання інформаційно-технологічного супроводу (ІТС), а також представив новий сервіс "1С:ЕДО", призначений для обміну первинними документами (рахунок, видаткова накладна, акт виконаних робіт) в електронному вигляді з можливістю завантаження/вивантаження в програми "1С:Підприємство".

Тимченко Тетяна (редактор рубрики ІТС "Методична підтримка "1С:Підприємства"") у своїй доповіді відповіла на найпоширеніші питання обліку заробітної плати у типових конфігураціях, на прикладі роботи у програмі "Бухгалтерія для України", редакції 2.0.

 

03.10.2017

Семінар "Лекторій"

Дробоття Сергій (редактор рубрики ІТС "ПДВ: правила оподаткування та облік") детально розглянув питання складання та реєстрації податкових накладних в ЄРПН: штрафні санкцій за порушення строків реєстрації ПН, зупинення реєстрації ПН/РК в ЄРПН, порядок дій платника ПДВ у разі зупинення (блокування) реєстрації в ЄРПН, податкові наслідки зупинки реєстрації в ЄРПН для постачальника/для покупця. Також розглянуто порядок заповнення кодів товарів та послуг у податкових документах, приведено найпоширеніші приклади помилок. Висвітлені питання "умовного продажу" та дат нарахування податкових зобов’язань, а також основні підстави для складання розрахунків коригування до податкової накладної.

Чухно Ірина (редактор рубрики ІТС "Методична підтримка "1С:Підприємства"") у своїй доповіді відповіла на найпоширеніші питання обліку ПДВ у типових конфігураціях, на прикладі програми "Бухгалтерія для України", редакції 2.0. Висвітлила основні аспекти інтеграції типових конфігурацій з сервісами електронного документообігу, та порядок дій у випадку призупинення реєстрації ПН/РК з причини наявності Критеріїв оцінки ризиків.

Дробоття Сергій (редактор рубрики ІТС "ПДВ: правила оподаткування та облік") у другій частині доповіді, присвяченій ПДВ-звітності, розглянув зміни у порядку електронного адміністрування ПДВ, нюанси бюджетного відшкодування-2017, порядок виправлення помилок попереднього періоду (переплати/недоплати).

22.03.2017

1С:Форум.Бюджет

Гапоненко Людмила (заступник директора Департаменту – начальник Управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України) провела аналіз стану реформування бухгалтерського обліку та звітності на сьогоднішній день, поділилася подальшими планами розвитку.

Івашин Олексій (компанія "Санлайн") висвітлив порядок відображення законодавчих змін і нововведень в програмному продукті "Комплексний облік для бюджетних установ України" (редакція 2.1).

Шамрай Галина (директор Департаменту консолідованої звітності Державної казначейської служби України) розповіла про порядок складання звітності у бюджетному секторі в 2017 році.

Козачок Катерина (менеджер з організації консультативних послуг "Е-Тендер") розглянула основні аспекти опанування системи PROZORRO на базі роботи торговельного майданчика "E-Тендер".

Дробоття Сергій (редактор рубрики ІТС Україна "ПДВ: правила оподаткування та обліку") детально розглянув особливості заповнення нових форм у 2017 р.: податкової накладної, декларації з ПДВ та окремих додатків до неї.

Івашин Олексій (компанія "Санлайн") зупинився на нюансах обліку ПДВ в типових рішеннях для бюджетних установ і розповів про сервіс "1С:Звіт".

Крестінова Альона (компанія "Бюджетна устаНова") розповіла про особливості автоматизації обліку пропорційного ПДВ на прикладі одного з ДВНЗ України.

Боршовська Валентина (заступник директора департаменту персоніфікованого обліку Пенсійного Фонду України) детально зупинилася на порядку формування відомостей про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам в 2017 році.

Лобатюк Анна (експерт з бухгалтерського обліку та трудового законодавства ГО "Всеукраїнський бухгалтерський клуб", редактор журналу "Баланс-Бюджет") зупинилася на питаннях оплати праці працівників державних органів у 2017 році, зокрема привела приклади розрахунку заробітку для визначення доплати до МЗП.

Чередник Наталія (шеф-редактор журналу "Баланс-Бюджет", експерт ГО "Всеукраїнський бухгалтерський клуб") нагадала про оподаткування доходів ПДФО, зокрема про правила застосування податкової соціальної пільги, і військовим збором.  

Хіміч Катерина (компанія "Санлайн") висвітлила питання щодо реалізації нових норм нарахування заробітної плати в типових рішеннях для бюджетних установ.

08.02.2017

СЕМІНАР 1С:ЛЕКТОРІЙ 8 лютого 2017 року

Вадим Косий (директор компанії "1С-СЕД") представив новий сервіс "1С:ЕДО", призначений для обміну первинними документами (рахунок, видаткова накладна, акт виконаних робіт) в електронному вигляді з можливістю завантаження/вивантаження в програми "1С:Підприємство".

Сергій Дробоття (редактор рубрики 1С:ІТС "ПДВ: правила оподаткування та обліку") детально зупинився на проблемах, пов'язаних із введенням обов'язкового реквізиту податкової накладної - коду УКТ ЗЕД товарів і послуг, а також розглянув зміни в порядку формування податкового кредиту, коригування податкового кредиту, питання щодо заповнення податкової звітності.

Марина Іскрижицька (редактор рубрики 1С:ІТС "Методична підтримка 1С:Підприємства 8") у своїх доповідях розкрила порядок роботи в програмі "Бухгалтерія для України", редакції 2.0 для коректного формування показників податкової декларації з податку на прибуток підприємств, а також окремі питання обліку ПДВ.

Галина Засуха (консультант з питань оподаткування та бухгалтерського обліку і сертифікований аудитор), розкрила правила складання звітності з податку на прибуток, в тому числі нюанси обліку податкових різниць. Також були розглянуті зміни в оподаткуванні прибутку підприємств, що вступили в силу з 1 січня 2017 року.

 

Архів за 2022 рік

Архів за 2021 рік

Архів за 2020 рік

Архів за 2019 рік

Архів за 2018 рік

Архів за 2016 рік

Архів за 2015 рік