Документ
Коментар
Управління Держпраці у Сумській області в інформаційному повідомленні на офіційному вебсайті1 зазначило, що ст.73 КЗпП2 встановлено дев’ять святкових днів (зокрема, 1 травня – День праці, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) та чотири неробочі дні – релігійні свята, в які не проводиться робота (7 січня і 25 грудня – Різдво Христове, один день (неділя) – Пасха (Великдень), один день (неділя) – Трійця).
1 З повним текстом інформаційного повідомлення можна ознайомитись на офіційному вебсайті Управління Держпраці у Сумській області.
2 Кодекс законів про працю України від 10.12.71 р. № 322-VIII.
Відповідно до ст.67 КЗпП у випадку, коли святковий або неробочий день, визначений ст.73 КЗпП, збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого.
Статтею 6 Закону № 21363 (див. коментар) встановлено правила на період воєнного стану, а саме призупинено дію ст.73 КЗпП щодо визначення святкових і неробочих днів.
Тому 13 та 28 червня є звичайними робочими днями, робота в які оплачується у звичайному порядку (під час воєнного стану).